ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

Διαιτησία: Τιμόθεος στο ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ

Όλες οι λεπτομέρειες εδώ για τους υπόλοιπους αγώνες - Εκτός ορισμών ο Αναστασίου

24sports team

24sports team

info@24sports.com.cy

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές, τους βοηθούς διαιτητές και τους παρατηρητές των αγώνων της 5ης αγωνιστικής της Β' φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Απριλίου.

Αναλυτικά:

Α’ Όμιλος

Σάββατο, 6 Απριλίου

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Τράττου Λεόντιος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καραϊσκάκης Μιχάλης

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού vs ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ξάνθου Ανδρέας

Κυριακή, 7 Απριλίου

18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γκίνος Γιώργος
4ος Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Παρατηρητής Διαιτησίας : Τσαγγάρης Μάριος

Β’ Όμιλος

Σάββατο, 6 Απριλίου

17:00 ΠΑΦΟΣ FC vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο: «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης

Κυριακή, 7 Απριλίου

17:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης vs Ε.Ν Παραλιμνίου
Στάδιο: «N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή»
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς vs ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γερασίμου Παναγιώτης

Διαιτησία: Τελευταία Ενημέρωση

X