![](assets/modules/wnp/articles/202405/545348/images/b_13.jpg)
Αναφορά στην κάρτα φιλάθλου έκανε η γενική διευθύντρια του ΚΟΑ, Μαίρη Παπαμιλτιάδους, μιλώντας το πρωί της Τρίτης στον ΣΠΟΡ FM 95,0.
«O KOA βρίσκεται στην ολοκλήρωση νέου λογισμικού για την κάρτα φιλάθλου. Εκεί που πάσχει ο νόμος είναι στην ποιότητα των κλειστών κυκλωμάτων. Η νομοθεσία δεν καθορίζει τι είναι κατάλληλο κλειστό κύκλωμα, όσο αφορά την ευκρίνεια. Έχουμε κάνει τη δική μας εισήγηση», σημείωσε.