Τα αίτια για τον νέο φάκελο

Γιατί θεωρήθηκε ύποπτο το Άρης-Καρμιώτισσα

Υπερωρίες δουλεύει ο... ταχυδρόμος της UEFA, καθώς όπως ανακοινώθηκε χθες (19/1) έφτασε ένας ακόμα φάκελος για αγώνα στον οποίο παρατηρήθηκε ύποπτη στοιχηματική δραστηριότητα.

Ο φάκελος αφορούσε το παιχνίδι που έγινε στις 12 Ιανουαρίου ανάμεσα στον Άρη και την Καρμιώτισσα στο Τσίρειο για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της β' κατηγορίας, το οποίο ολοκληρώθηκε με νίκη των γηπεδούχων με 3-0.

Όπως μετέδωσε πριν από λίγο ο ΣΠΟΡ ΦΜ 95, ο λόγος για τον οποίο προέκυψε η συγκεκριμένη εξέλιξη είναι γιατί παρατηρήθηκε ύποπτη στοιχηματική ενέργεια στα τελευταία 15 λεπτά του αγώνα και πιο συγκεκριμένα ποντάρισμα για την επίτευξη τρίτου γκολ από πλευράς γηπεδούχων, κάτι που έγινε στο 87ο λεπτό με εκτέλεση πέναλτι.

ΑΡΗΣ: Τελευταία Ενημέρωση

Χάνει 2+1

Χάνει 2+1

Έξτρα τιμωρία για τον Αλεξέι Σπιλέφσκι
 |  HOT SPOT
 Άρης: «Many, many, many, many». What?

Ο Σπιλέφσκι ηθελημένα ή όχι, εκμυστηρεύτηκε τον μεγάλο πόθο του που κόντεψε στη τελική να του στοιχίσει