![](assets/modules/wnp/articles/202404/541986/images/b_b_b_09392.jpg)
![Θεόδωρος Τσιολάκης](assets/modules/wnp/authors/84/images/theodoros_tsiolakkis.jpg)
Θεόδωρος Τσιολάκης
Πραγματοποιείται αυτή την ώρα η Γενική Συνέλευση της Ανόρθωσης. Τα μέλη του σωματείου μαζεύτηκαν στην Αίθουσα Κυριάκος Θεοχάρους στο Αθλητικό Κέντρο Αντώνης Παπαδόπουλος στη Λάρνακα, όπου γίνεται η συζήτηση για την επόμενη μέρα.
Μετά από ενημέρωση που προέκυψε στη Γενική η Ανόρθωση θα πάει σε εκλογές στις 10/5 για να αναδειχθεί το νέο διοικητικό συμβούλιο του σωματείου μετά την παραίτηση της διοίκησης Ανδρέα Σάντη.