![](assets/modules/wnp/articles/202405/545045/images/b_0921.jpg)
Πανηγύρισε με τη ψυχή του ο πρόεδρος της Πάφου, κ. Ντουμπόφ.
Ο ισχυρός άνδρας της Πάφου μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου σήκωσε την γροθιά του στη νότια και στην ανατολική εξέδρα πανηγυρίζοντας με αυτό τον τρόπο.
Πανηγύρισε με τη ψυχή του ο πρόεδρος της Πάφου, κ. Ντουμπόφ.
Ο ισχυρός άνδρας της Πάφου μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου σήκωσε την γροθιά του στη νότια και στην ανατολική εξέδρα πανηγυρίζοντας με αυτό τον τρόπο.