Τα' χάσε ο Μπέκαμ με την εντυπωσιακή φαουλάρα του Μέσι! (vid)

O Ντέιβιντ Μπέκαμ φάνηκε να πανηγυρίζει έξαλλα το γκολ του Μέσι

Την απαράμιλλη ποιότητα του έδειξε για μια ακόμη φορά με τη φανέλα της Ίντερ Μαϊάμι ο Λιονέλ Μέσι!

Ο Αργεντινός παγκόσμιος πρωταθλητής βρέθηκε στο βασικό σχήμα της νέας του ομάδας στην αναμέτρηση κόντρα στους Ντάλας για την πρόκριση στους «8» του Leagues Cup και καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα ήταν εντυπωσιακός.

Συγκεκριμένα, άνοιξε το σκορ μετά από πολύ όμορφη συνεργασία στο 6ο λεπτό με τον Ζόρντι Άλμπα και πέντε λεπτά πριν τη λήξη της αναμέτρησης ισοφάρισε σε 4-4 με τρομερή εκτέλεση φάουλ. Μάλιστα, ο συνιδιοκτήτης της Ίντερ, Ντέιβιντ Μπέκαμ, ήταν στο γήπεδο και εθεάθη να πανηγυρίζει έξαλλα με την οικογένειά του το τέρμα του Pulga.

Με τη φανέλα της ομάδας του MLS ο Μέσι μετράει επτά γκολ και μια ασίστ σε τέσσερα παιχνίδια και φαίνεται να έχει προσαρμοστεί απόλυτα στο νέο... εργασιακό του περιβάλλον.

Πηγή: Sport-fm.gr

Υπόλοιπες Χώρες: Τελευταία Ενημέρωση