![](assets/modules/wnp/articles/202302/478350/images/b_25.jpeg)
Ο αγώνας για το Πρωτάθλημα Β´ Κατηγορίας ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – FC KRASAVA Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ που αναβλήθηκε την Κυριακή λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου, θα διεξαχθεί αύριο Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου στο Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου η ώρα 14:30.
Ο αγώνας για το Πρωτάθλημα Β´ Κατηγορίας ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – FC KRASAVA Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ που αναβλήθηκε την Κυριακή λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου, θα διεξαχθεί αύριο Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου στο Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου η ώρα 14:30.