![](assets/modules/wnp/articles/202108/403852/images/b_asimenos.jpg)
Ανακοίνωση από την ΑΕΖ Ζακακίου, για τον νεαρό ποδοσφαιριστή της Ομόνοιας, Ανδρέα Ασημένο, που πηγαίνει εξαιρετικά στους «πράσινους», ενώ έκανε και το ντεμπούτο στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.
Αναλυτικά:
«Ο πρόεδρος, το Δ.Σ. της ΑΕΖ Ζακακίου και όλο το οικοδόμημα μας, είναι πολύ χαρούμενο που ένα βλαστάρι μας, ο νεαρός Ασημένος, διαπρέπει στην περσινή πρωταθλήτρια Κύπρου Ομόνοια Λευκωσίας και βοηθώντας την, φυσικά με τους συμποδοσφαιριστές του, τα μέγιστα να προκριθεί».