ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Οι ορισμοί των φιλικών

Ανακοίνωση της ΚΟΠ

Δέκα μέρες πριν τη σέντρα του πρωταθλήματος και οι ομάδες μας δίνουν τα τελευταία τους φιλικά ώστε να είναι έτοιμες για την έναρξη της σεζόν. Αυτή την εβδομάδα υπάρχουν πολλά φιλικά παιχνίδια για όλα τα γούστα, με την ΚΟΠ να ανακοινώνει τους ορισμούς των διαιτητών.

Αναλυτικά οι ορισμοί:  

Τετάρτη, 12 Αυγούστου

18:00, Στάδιο Οθέλλου Αθηαίνου
Οθέλλος - ΑΕΖ Ζακακίου
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φελλάς
Βοηθοί διαιτητές: Κυριάκος Σωκράτους, Ανδρέας Π. Ανδρέου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Αγ. Τύχωνα
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα - ΑΕΛ
Διαιτητής: Αναστάσης Αναστάση
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας
ΑΣΠΙΣ Πύλας - Ολυμπιάδα Λυμπιών
Διαιτητής: Σίμος Κουσιάππας
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Χαραλάμπους, Αδάμος Μιχαήλ

18:30, Κοινοτικό Στάδιο Ακρωτηρίου
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου - Άρης Λεμεσού
Διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου
Βοηθοί διαιτητές: Λάμπρος Λάμπρου, Γιώργος Χαραλάμπους

19:00, N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Αλκή
Διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους
Βοηθοί διαιτητές: Παύλος Γεωργίου, Ανδρέας Βίκτωρος

Παρασκευή, 14 Αυγούστου

17:30, Στάδιο "Στέλιος Κυριακίδης"
Καρμιώτισσα - ΕΝΠ
Διαιτητής: Γιάννης Αναστασίου
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Μιχαηλίδης, Νίκος Σαμάρας

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά
Ομόνοια Ψευδά - Δόξα Κατωκοπιάς
Διαιτητής: Ανδρέας Μ. Αργυρού
Βοηθοί διαιτητές: Ανδρέας Τουμάζου, Ανδρέας Βίκτωρος

18:00, Βοηθητικό Στάδιο Δήμου Αγ. Νάπας (αρ. 4)
Αγία Νάπα - Άρης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φωτίου
Βοηθοί διαιτητές: Σάββας Κανάρης, Αντώνης Κουντουρέτης

18:00, ΠΑΕΕΚ Κερύνεια Επιστροφή
Ολυμπιακός - Ονήσιλος
Διαιτητής: Βασίλης Δημητρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Χρίστος Ε. Χρίστου

19:00, ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ - Απόλλων
Διαιτητής: Λεόντιος Τράττος
Βοηθοί διαιτητές: Πέτρος Πέτρου, Μιχάλης Σωτηρίου
4ος διαιτητής: Νικόλας Νεοκλέους

19:00, "Αντώνης Παπαδόπουλος"
Ανόρθωση - Πάφος
Διαιτητής: Γιώργος Νικολάου
Βοηθοί διαιτητές: Νίκος Εγγλέζου, Μιχάλης Μαρίνου
4ος διαιτητής: Παναγιώτης Χατζηγεωργίου

Σάββατο, 15 Αυγούστου

18:00, Κοινοτικό Στάδιο Πύλας
Εθνικός Άχνας - Π.Ο. Ξυλοτύμβου
Διαιτητής: Λούκας Σωτηρίου
Βοηθοί διαιτητές: Χαράλαμπος Γεωργίου, Μάριος Καλογήρου

20:00, N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή
Νέα Σαλαμίνα - Ερμής
Διαιτητής: Χρυσοβαλάντης Θεουλή
Βοηθοί διαιτητές: Μάριος Δημητριάδης, Ιωάννης Λαζάρου

Κυριακή, 16 Αυγούστου

19:00, Στάδιο Εθνικού Άχνας
Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας
Διαιτητής: Κυριάκος Χριστοδούλου
Βοηθοί διαιτητές: Παύλος Γεωργίου, Ανδρέας Π. Ανδρέου

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση

X