![](assets/modules/wnp/articles/202401/529995/images/b_cha_9970.jpg)
Προβάδισμα με ένα υπέροχο γκολ πήρε κόντρα στην Καρμιώτισσα η ΑΕΚ! Μετά από σέντρα του Μιλίτσεβιτς, ο Λόπες με σουτ στην κίνηση από το ύψος της μεγάλης περιοχής κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 32’ του αγώνα.
Προβάδισμα με ένα υπέροχο γκολ πήρε κόντρα στην Καρμιώτισσα η ΑΕΚ! Μετά από σέντρα του Μιλίτσεβιτς, ο Λόπες με σουτ στην κίνηση από το ύψος της μεγάλης περιοχής κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 32’ του αγώνα.