![](assets/modules/wnp/articles/202405/545559/images/b_4214692_201957_172343.jpg)
Την χρονιά θα κληθεί να «σώσει» ο Παναθηναϊκός το Σάββατο(25/5 20:30) στο Πανθεσσαλικό κόντρα στον Άρη, στον τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. Ο Τάσος Μπακασέτας έστειλε το δικό του μήνυμα στους φίλους των «πρασίνων» μέσω των social media της ΠΑΕ ενόψει του παιχνιδιού, ζητώντας την στήριξη τους και ας είναι χωρίς κόσμο ο τελικός.
«Θέλουμε αυτό το Κύπελλο για να δώσουμε χαρά στον κόσμο μας. Δυστυχώς δεν θα είναι κοντά μας αλλά χρειαζόμαστε τη θετική τους ενέργεια για να έρθει η νίκη», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Μπακασέτας.
View this post on Instagram