ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Γιουρόπα Λιγκ: Σέντρα από το ΓΣΠ

Ανοίγει η αυλαία στον τρίτο προκριματικό γύρο με το Απόλλων-Λεχ Πόζναν

Η αναμέτρηση ανάμεσα στον Απόλλωνα Λεμεσού και την Λεχ Πόζναν ανοίγει απόψε την αυλαία των αγώνων της τριτης προκριματικής φάσης του Europa League, όπου αύριο η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει στην Ελβετία την Σεντ Γκάλεν.

Θυμίζεται πως και σε αυτόν τον γύρο οι αγώνες είναι μονοί.

Το πρόγραμμα του γ' προκριματικού γύρου:

Όπου κι αν είσαι, είναι και το καζίνο σου: Πάνω από 5.500.000€ σε jackpots έχουν ήδη μοιραστεί σε μέλη της Stoiximan. Πάτα εδώ!

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)-Λεχ Πόζναν (Πολωνία)

Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου

Σεντ Γκάλεν (Ελβετία)-ΑΕΚ (ΕΛΛΑΔΑ)

Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-Μπούντουτσνοστ Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)

Σερίφ (Μολδαβία)-Ντάνταλκ (Ιρλανδία)

Αραράτ Αρμένια (Αρμενία)- Τσέλιε (Σλοβενία)

Ρίγα (Λετονία)-Σέλτικ (Σκωτία)

Κουόπιο (Φινλανδία)-Σούντουβα (Λιθουανία)

Λέγκια (Πολωνία)-Ντρίτα (Κόσοβο)

Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε)-Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)

Τζουργκάρντεν (Σουηδία)-Κλουζ (Ρουμανία)

Φλοριάνα (Μάλτα)-Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)

Μούρα (Σλοβενία)-Αϊντχόφεν (Ολλανδία)

Μάλμε (Σουηδία)-Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ (Κροατία)

Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Πορτογαλία)-Αμπερντίν (Σκωτία)

Σαρλερουά (Βέλγιο)-Παρτιζάν (Σερβία)

Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)-Αλάνιασπορ (Τουρκία)

Βόλφσμπουργκ (Γερμανία)-Ντέσνα Τσερνίχιβ (Ουκρανία)

Φεχέρβαρ (Ουγγαρία)-Ρεμς (Γαλλία)

Γρανάδα (Ισπανία)-Λοκομοτίβ Τιφλίδας (Γεωργία)

Ριέκα (Κροατία)-Κόλος Κοβαλίβκα (Ουκρανία)

Λίντσερ (Αυστρία)-Ντουναΐσκα Στρέντα (Σλοβακία)

Μίλαν (Ιταλία)-Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)

Σκεντίγια (Βόρεια Μακεδονία)-Τότεναμ (Αγγλία)

Σταντάρ Λιέγης (Βέλγιο)-Βοϊβοντίνα (Σερβία)

Ροστόφ (Ρωσία)-Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)

Βίλεμ (Ολλανδία)-Ρέιντζερς (Σκωτία)

Μπεσίκτας (Τουρκία)-Ρίο Άβε (Πορτογαλία)

Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρουμανία)-Σλόβαν Λίμπερετς (Τσεχία)

Χάποελ Μπέερ Σεβά (Ισραήλ)-Μάδεργουελ (Σκωτία)

Κοπεγχάγη (Δανία)-Πιάστ Γκλίβιτσε (Πολωνία)

Βασιλεία (Ελβετία)-Ανόρθωση (Κύπρος)

Γαλατασαράι (Τουρκία)-Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία)

Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία)-Σεντερίσκε (Δανία)

ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)-Ζρίνσκι (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)-B36 Τόρσχαβν (Νησιά Φερόε)

Europa League: Τελευταία Ενημέρωση

X