![](assets/modules/wnp/articles/202403/538045/images/b_skos2701.jpg)
Άξιζε ένα γκολ απόψε ο Ιωάννης Πίττας.
Ο Κύπριος φορ ταλαιπώρησε αρκετά την άμυνα των Σέρβων, ενώ στο 64ο λεπτό έφτασε κοντά στην ισοφάριση όταν μετά από σουτ του εκτός περιοχής, η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι.
Άξιζε ένα γκολ απόψε ο Ιωάννης Πίττας.
Ο Κύπριος φορ ταλαιπώρησε αρκετά την άμυνα των Σέρβων, ενώ στο 64ο λεπτό έφτασε κοντά στην ισοφάριση όταν μετά από σουτ του εκτός περιοχής, η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι.