![](assets/modules/wnp/articles/202404/538851/images/b_.jpg)
Οι φίλοι της Ανόρθωσης βρέθηκαν μπροστά στο ερώτημα.. Πούτσε ή τον Μίλανιτς;
Δείτε εδώ τι απάντησαν:
@24sportscy Ποιον ποδοσφαιριστή απο άλλη κυπριακή ομάδα θα θέλατε στην Ανόρθωση; Οι φίλοι της «Κυρίας» δίνουν τις δικές τους απαντήσεις στα ποδοσφαιρικά μας διλήμματα! Γράψτε μας στα σχόλια αν συμφωνείτε μαζί τους #cyprus #cyprustiktok #tiktok #footballtiktok #foryou #foryoupage #viral #anorthosi #anorthosh #anorthoshs_editz #famagusta #fyp original sound - 24sportscy