![](assets/modules/wnp/articles/202312/522457/images/b_warda1_1_scaled.jpg)
Σχόλιο κάτω από την ανάρτηση του Απόλλωνα στον επίσημο λογαριασμό της λεμεσιανής ομάδας στο Instagram έκανε ο Αμρ Ουάρντα, μετά το 2-2 με τον Εθνικό. Συγκεκριμένα, ο Αιγύπτιος έγραψε «Wake up Apollon».
Σχόλιο κάτω από την ανάρτηση του Απόλλωνα στον επίσημο λογαριασμό της λεμεσιανής ομάδας στο Instagram έκανε ο Αμρ Ουάρντα, μετά το 2-2 με τον Εθνικό. Συγκεκριμένα, ο Αιγύπτιος έγραψε «Wake up Apollon».