![](assets/modules/wnp/articles/202402/533760/images/b_screenshot_2024_02_22_182252.png)
Υπό τις οδηγίες του Γιάννη Αναστασίου πραγματοποιήθηκε η προπόνηση της Ομόνοιας την Πέμπτη. Ο Ελλαδίτης σήκωσε μανίκια και έπιασε αμέσως δουλειά.
Πριν από την έναρξη της προπόνησης, ο κ. Αναστασίου έκανε μια σύντομη ομιλία στους ποδοσφαιριστές, στην οποία έκανε ιδιαίτερη αναφορά και στον Χαράλαμπο Χαραλάμπους ο οποίος πραγματοποίησε το ντεμπούτο του με τον Ε΄λληνα τεχνικό πριν έξι χρόνια.
Δείτε τη σχετική αναφορά.