![](assets/modules/wnp/articles/202404/541186/images/b_andreas_santis_anorthosi.jpg)
Συνέντευξη εφ όλης της ύλης παραχώρησε στον ΣΠΟΡ FM 95,0 ο Ανδρέας Σάντης, που μεταξύ άλλων παραδέχθηκε ότι δεν θα αναλάμβανε την προεδρία της Ανόρθωσης αν ήξερε πως θα υπήρχε καθυστέρηση στη μεταβίβαση των μετοχών.
Η σχετική τοποθέτηση:
«Δεν θα δεχόμουν να γίνει η μεταβίβαση των μετοχών πριν αρχίσει η νέα σεζόν. Αυτό είναι πολύ σημαντικό. Ένα μεγάλο κομμάτι είχε να κάνει και με την προηγούμενη σεζόν. Επίσης δεν θα αναλάμβανα τις υποχρεώσεις που είχε η ομάδα».