Απίστευτη αντίδραση του Κόντε, παραλίγο να πιαστούν στα χέρια με τον Τούχελ! (vid)

Φοβερά πράγματα λαμβάνουν χώρα στο «Στάμφορντ Μπριτζ», με την Τότεναμ να σκοράρει, τον Αντόνιο Κόντε να πανηγυρίζει έξαλλα και τους δύο προπονητές να έρχονται σχεδόν στα… χέρια!

Η Τσέλσι προηγείται με 1-0 στο 68ο λεπτό, ο Χάβερτς μαρκάρεται από πίσω, ο διαιτητής δεν σφυρίζει κάτι και η φάση συνεχίζεται. Η Τότεναμ επιτίθεται, ο Σον χάνει από τον Ζορζίνιο και κερδίζει ξανά την μπάλα και αυτή φτάνει στον Χόιμπιεργκ, που πετυχαίνει το πρώτο γκολ της ομάδας του κόντρα στους «μπλε» μετά από σχεδόν 800 λεπτά!

Ακολουθεί… πανικός. Ο Κόντε πανηγυρίζει έξαλλα, κάνει το ίδιο μπροστά στον Τόμας Τούχελ και οι δύο προπονητές λίγο μένει να πιαστούν στα χέρια. Η κατάληξη της φάσης; Γκολ, κανένα φάουλ, 1-1 και από μία κίτρινη στους δύο προπονητές!

Hot Spot: Τελευταία Ενημέρωση