![](assets/modules/wnp/articles/202404/541340/images/b_0989.jpg)
Μεταξύ των ατόμων που έχουν προσεγγιστεί από τους επιφανείς για να συμμετάσχουν στην προσπάθεια βρίσκεται και αυτό του κύριου αιμοδότη του τμήματος καλαθόσφαιρας της Ανόρθωσης, Αντώνη Μικελλίδη, ο οποίος δήλωσε την ετοιμότητα του να συνδράμει ως μέλος της προσπάθειας αυτής, χωρίς ωστόσο να είναι ο άνθρωπος που θα αναλάβει την προεδρία.
Όμως το γεγονός ότι ο Μικελλίδης είναι πρόθυμος να είναι μέρος της προσπάθειας εκφράζεται αισιοδοξία ότι θα γίνει μια σοβαρή προσπάθεια.