![](assets/modules/wnp/articles/202401/529032/images/b_befunky_photo_2024_01_20t184_185300.jpg)
Καριέρα στο μόντελινγκ και τις πασαρέλες για τον Ροναλντίνιο!
Ο Βραζιλιάνος θρύλος της Μπαρτσελόνα, συμμετείχε στην εβδομάδα μόδας του Παρισιού, κλέβοντας μάλιστα τις εντυπώσεις με τον «αέρα» και την αύρα που παρουσίασε πάνω στην πασαρέλα!
Ο 43χρονος πρώην ποδοσφαιριστής συμμετείχε στην πασαρέλα του Σαββάτου, εκπροσωπώντας την εταιρία ρούχων, «KIDSUPER», με τον ίδιο να εμφανίζεται με γούνα, σκουφί και γυαλιά ηλίου!
Ronaldinho a défilé aujourd'hui pour la Fashion Week de Paris !
— Foot Mercato (@footmercato) January 20, 2024
Quelle élégance Roni ! @StreetFashion01 pic.twitter.com/GJb1fUiWsg