![](assets/modules/wnp/articles/202201/424945/images/b_.jpg)
24sports team
Ενίσχυση για τον πρωτοπόρο του πρωταθλήματος Γ’ Κατηγορίας που εντάσσει στη δύναμη του τον κεντρικό επιθετικό Σεν Μπαρλίκ, που αγωνίζεται και στα πλάγια της επίθεσης.
Ο παίκτης που έχει Γερμανική υπηκοότητα, γεννήθηκε στις 11 Φεβρουαρίου 2000 και αγωνιζόταν μέχρι πρόσφατα στην Bayrampasa Spor που αγωνίζεται στην Γ κατηγορία στην Τουρκία, ενώ αγωνίστηκε επίσης σε Φρανκφούρτη (Κ17, Κ19) και Καιζερσλάουτερν (Κ19).