![](assets/modules/wnp/articles/202211/464368/images/b_1667416970.jpg)
Σε παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Futsal, η Ομόνοια Λευκωσίας νίκησε με 3-0 την Αραράτ και έφτασε στους δώδεκα βαθμούς.
Την Πέμπτη θα διεξαχθούν οι αγώνες ΑΕΛ - Ανόρθωση και ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ.
Σε παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Futsal, η Ομόνοια Λευκωσίας νίκησε με 3-0 την Αραράτ και έφτασε στους δώδεκα βαθμούς.
Την Πέμπτη θα διεξαχθούν οι αγώνες ΑΕΛ - Ανόρθωση και ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ.