![](assets/modules/wnp/articles/202303/485593/images/b_8.jpg)
Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ενόψει του αυριανού, εκτός έδρας αγώνα με τη Σκωτία για τα προκριματικά του Euro 2024.
Δείτε τις φωτογραφίες από την τελευταία προπόνηση:
Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ενόψει του αυριανού, εκτός έδρας αγώνα με τη Σκωτία για τα προκριματικά του Euro 2024.
Δείτε τις φωτογραφίες από την τελευταία προπόνηση: