Οθέλλος: Καταγγέλει τον Κωνσταντίνου

Για τη διαιτησία του στο παιχνίδι με την Αγία Νάπα

Ανακοίνωση εξέδωσε ο Οθέλλος με την οποία ενημερώνει ότι θα προχωρήσει σε καταγγελία κατά του διαιτητή Ανδρέα Κωνσταντίνου.

Αναλυτικά:

Με ανακοίνωση της η ομάδα του ΟΘΕΛΛΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ θα ήθελε να ενημερώσει τους φίλους της ομάδας μας και το φίλαθλο κοινό οτι προχώρησε σε γραπτή καταγγελία εναντίον του διαιτητή Ανδρέα Κωνσταντίνου.

Η καταγγελία της ομάδας μας εστιάζεται στην μη αποβολή ποδοσφαιριστή της Αγίας Ναπας με 2η κίτρινη για στέρηση υποσχόμενης επίθεσης, στις τρεις κόκκινες κάρτες που δέχθηκε η ομάδα μας, στον αδικαιολόγητο χρόνο των καθυστερήσεων και στο ανύπαρκτο πέναλτι που δόθηκε υπερ της Αγίας Ναπας στο 7ο λεπτων των καθυστερήσεων.

Τέλος πληροφορούνται τα μέλη και οι φίλοι του σωματείου μας οτι η έκτακτη Γ.Σ. που ορίστηκε για σήμερα 10/2/20 και ώρα 20:00 θα διεξαχθεί κανονικά.