![](assets/modules/wnp/articles/202302/479476/images/b_55.jpg)
![Θεόδωρος Τσιολάκης](assets/modules/wnp/authors/84/images/theodoros_tsiolakkis.jpg)
Θεόδωρος Τσιολάκης
Εξελίξεις προκύπτουν στον Ποδοσφαιρικό Όμιλο Αχυρώνα Ονήσιλο. Σύμφωνα με πληροφορίες του 24sports ο Χρύσης Μιχαήλ αποτελεί παρελθόν από τον πάγκο της ομάδας.
Το διοικητικό συμβούλιο της ομάδας σε έκτακτη του συνεδρία αποφάσισε όπως προχωρήσει στην αλλαγή της τεχνικής ηγεσίας, μιας και έκρινε ότι η αγωνιστική κατάσταση επέβαλλε αναγκαίο να γίνει μία αλλαγή στο ποδοσφαιρικό τμήμα.
Γνώμονα το καλό του συνόλου, η διοίκηση της ομάδας πήρε την απόφαση να προχωρήσει σε αλλαγή προπονητή με σκοπό ο Αχυρώνας-Ονήσιλος στο τέλος της χρονιάς να υλοποιήσει τους στόχους του.
Εντός των επόμενων 2-3 ημερών αναμένεται να βρεθεί και ο αντικαταστάτης του Χρύση Μιχαήλ, ο οποίος θα πιάσει δουλειά άμεσα για να βοηθήσει την ομάδα να ανακάμψει.