![](assets/modules/wnp/articles/202308/504878/images/b_demetriou_8.jpg)
![Θεόδωρος Τσιολάκης](assets/modules/wnp/authors/84/images/theodoros_tsiolakkis.jpg)
Θεόδωρος Τσιολάκης
Μετά και την αποχώρηση του Άλντο Αντόρνο ο Ερμής καταστάλαξε στον νέο του προπονητή και αυτός είναι ο Δημήτρης Δημητρίου.
Γνώριμος προπονητής με πείρα στη Β' κατηγορία, καθώς δούλεψε στο παρελθόν σε ΠΟΞ και Αλκή, μάλιστα με την ομάδα της Ξυλοτύμπου έκανε πολύ καλές πορείες.
Φυσικά η φετινή χρονιά στον Ερμή αναμένεται να είναι δύσκολη, καθώς η ομάδα έριξε κατακόρυφα το μπάτζετ της και θα αποτελείται περισσότερο από νεαρούς φιλόδοξους ποδοσφαιριστές.