![](assets/modules/wnp/articles/202303/482569/images/b_.jpg)
Φόρο τιμής στα θύματα του δυστυχήματος στα Τέμπη, απέδωσαν οι νεαροί ποδοσφαιριστές της Νέας Σαλαμίνας και του ΑΠΟΕΛ στην μεταξύ τους αναμέτρηση για το πρωτάθλημα των Κ15.
Η ανάρτηση της Βαρωσιώτικης ομάδας:
Φόρο τιμής στα θύματα του δυστυχήματος στα Τέμπη, απέδωσαν οι νεαροί ποδοσφαιριστές της Νέας Σαλαμίνας και του ΑΠΟΕΛ στην μεταξύ τους αναμέτρηση για το πρωτάθλημα των Κ15.
Η ανάρτηση της Βαρωσιώτικης ομάδας: