ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Το πλήρες καλεντάρι του πρωταθλήματος Cyta 2020-2021

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Cyta 2020-2021, και πλέον έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα σε σχέση με τη σειρά των αγώνων της πρώτης φάσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

 Πάφος-Ομόνοια

Ανόρθωση-Ερμής

Απόλλων-Δόξα

Εθνικός-ΕΝΠ

Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ

ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα

Ολυμπιακός-ΑΕΛ

2η αγωνιστική

 Πάφος-Ανόρθωση

ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ

ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα

ΕΝΠ-Ολυμπιακός

Δόξα-Εθνικός

Ερμής-Απόλλων

Ομόνοια-Καρμιώτισσα

3η αγωνιστική

 Ανόρθωση – Ομόνοια

Απόλλωνας – Πάφος

Εθνικός – Ερμής

Ολυμπιακός – Δόξα

Νέα Σαλαμίνα – ΕΝΠ

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ

Καρμιώτισσα - ΑΕΚ

4η αγωνιστική

 Πάφος-Εθνικός

Ανόρθωση-Απόλλων

ΑΕΛ-Καρμιώτισσα

ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ

Δόξα-Νέα Σαλαμίνα

Ερμής-Ολυμπιακός

Ομόνοια-ΑΕΚ

5η αγωνιστική

 Απόλλων – Ομόνοια

Εθνικός – Ανόρθωση

Ολυμπιακός – Πάφος

Νέα Σαλαμίνα – Ερμής

ΑΠΟΕΛ – Δόξα

Καρμιώτισσα – ΕΝΠ

ΑΕΚ - ΑΕΛ

6η αγωνιστική

Πάφος – Νέα Σαλαμίνα

Ανόρθωση – Ολυμπιακός

Απόλλων – Εθνικός Άχνας

ΕΝΠ – ΑΕΚ

Δόξα – Καρμιώτισσα

Ερμής – ΑΠΟΕΛ

Ομόνοια – ΑΕΛ

7η αγωνιστική

Εθνικός – Ομόνοια

Ολυμπιακός – Απόλλωνας

Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση

ΑΠΟΕΛ – Πάφος

Καρμιώτισσα – Ερμής

ΑΕΚ – Δόξα

ΑΕΛ - ΕΝΠ

8η αγωνιστική

 Πάφος – Καρμιώτισσα

Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ

Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα

Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός

Δόξα – ΑΕΛ

Ερμής – ΑΕΚ

Ομόνοια - ΕΝΠ

9η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Ομόνοια

Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας

ΑΠΟΕΛ – Απόλλων

Καρμιώτισσα – Ανόρθωση

ΑΕΚ – Πάφος

ΑΕΛ – Ερμής

ΕΝΠ - Δόξα

10η αγωνιστική

Πάφος – ΑΕΛ

Ανόρθωση – ΑΕΚ

Απόλλωνας – Καρμιώτισσα

Εθνικός Άχνας – ΑΠΟΕΛ

Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα

Ερμής – ΕΝΠ

Ομόνοια - Δόξα

11η αγωνιστική

Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια

ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός

Καρμιώτισσα – Εθνικός Άχνας

ΑΕΚ - Απόλλων

ΑΕΛ – Ανόρθωση

ΕΝΠ – Πάφος

Δόξα – Ερμής

12η αγωνιστική

Πάφος – Δόξα

Ανόρθωση – ΕΝΠ

Απόλλων – ΑΕΛ

Εθνικός Άχνας – ΑΕΚ

Ολυμπιακός – Καρμιώτισσα

Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ

Ομόνοια – Ερμής

13η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια

Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

ΑΕΛ-Εθνικός

ΕΝΠ-Απόλλων

Δόξα-Ανόρθωση

Ερμής-Πάφος

*Τον δεύτερο γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν με την ίδια σειρά, στις αντίθετες προφανώς έδρες.

Α Κατηγορία: Τελευταία Ενημέρωση

X