![](assets/modules/wnp/articles/202210/461320/images/b_1212.jpg)
Ξεκίνησε πριν από λίγο η πορεία των οπαδών της Ομόνοιας προς το «Ολντ Τράφορντ» ενόψει της αποψινής αναμέτρησης με τη Γιουνάιτεντ.
Δείτε βίντεο της ιστοσελίδας μας:
European Nights fans of Cypriot team Omonia having a day in Manchester ahead of their Europa League clash at Old Trafford this evening. Among Omonia’s players… MIX DISKERUD. Nothing that a dream and some great hair can’t achieve. pic.twitter.com/9ZHgxhwDoA
— Men in Blazers (@MenInBlazers) October 13, 2022