![](assets/modules/wnp/articles/202404/540399/images/b_tpa_3014_1920x1280.jpg)
Διαβάστε όσα δήλωσε ο προπονητής της Καρμιώτισσας μετά το τέλος του ματς με την Δόξα.
Αναλυτικά:
«Θέλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλους στην ομάδα. Είναι μεγάλο το κατόρθωμα να μείνει η ομάδα για 2η σερί χρονιά στην πρώτη κατηγορία και επάξια. Μας έχει κλειδώσει την παραμονή η νίκη αυτή παρά το ότι έμειναν πέντε παιχνίδια. Η διοίκηση στάθηκε δίπλα στην ομάδα παρά τις δυσκολίες και έβγαλαν αυτή την ενέργεια και προσπάθεια για να έρθει η παραμονή. Μετρά η ουσία και το αποτέλεσμα, πήραμε τους τρεις βαθμούς και εύχομαι καλή συνέχεια στη Δόξα και στις υπόλοιπες ομάδες».