![](assets/modules/wnp/articles/202402/532759/images/b_img_2920.jpeg)
Διαβάστε τι δήλωσε μετά το τέλος του αγώνα με τη Δόξα ο προπονητής της Καρμιώτισσας, Χρίστος Χαραλάμπους.
Αναλυτικά:
«Μας έλειπε αυτή η νίκη και ήταν παιχνίδι έξι βαθμών. Συγχαρητήρια στη Δόξα αφού πάλεψε παρά τη κόκκινη. Είναι πολύ σημαντική η νίκη αλλά πρέπει να υπάρξει συνέχεια και στο επόμενο παιχνίδι και να πάρουμε τους τρεις βαθμούς. Χάσαμε ευκαιρίες αλλά το σημαντικό είναι ότι στο τέλος πήραμε τη νίκη».