Νίκη σε «νεκρό χρόνο» για Καρμιώτισσα!

Κέρδισε τον Ολυμπιακό στην Κακοπετριά

Φιλική νίκη με σκορ 2-1 πέτυχε η Καρμιώτισσα επί του Ολυμπιακού, σε αγώνα που διεξήχθη σήμερα στην Κακοπετριά.

Σκόρερ για την ομάδα του Χρύση Μιχαήλ ήταν οι Φράγκου και Κωνσταντίνου, με το νικητήριο γκολ του δεύτερου να σημειώνεται στο 93'. Για την ομάδα του Γιάννη Πετράκη είχε ισοφαρίσει προσωρινά ο Μάντζης , με εκτέλεση πέναλτι στα μισά του πρώτου ημιχρόνου.

Η αρχική ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Μιχαήλ, Μελάς, Σαμπίνια, Μανρίκε, Κυριάκου, Νάνι, Ανδρέου, Χαραλάμπους, Άντι, Κα, Μάντζης

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Καράδαης, Μάρκου, Χατζηγαβριήλ, Πεχλιβάνης, Γαρουφαλιάς, Ζαχαρίου, Ψάλτης, Σαλί, Βενιζέλος, Ανδρέου, Κοκορίδης

Η αρχική ενδεκάδα της Καρμιώτισσας: Κυριακίδης, Ευσταθίου, Πιντσέλι, Ρόμο, Χριστοφή, Ανδρονίκου, Καπαρτής, Φράγκου, Χατζηβασίλης, Μπομπακάρς

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Περή, Νεοφύτου, Κίττος, Καψός, Χρίστου, Πιερή, Σάββα, Σασί, Κωνσταντίνου, Χρυσοστόμου, Καϊρίνος