Κακόριν: «Όλα τέλεια»

Οι δηλώσεις του Ρώσου επιθετικού

Το ντεμπούτο του με τη φανέλα του Άρη πραγματοποίησε κόντρα στον Ολυμπιακό ο Αλεξάντερ Κακορίν, ο οποίος πέρασε αλλαγή στο 2ο ημίχρονο. Ο Ρώσος επιθετικός του Άρη μίλησε στη Cytavision μετά το τέλος του αγώνα.

Αναλυτικά:

«Ήταν πολύ γεμάτη η μέρα μου. Σηκώθηκα στις επτά, στις δέκα ήμουν εδώ και υπέγραψα το συμβόλαιό μου, μετά έκανα ατομική προπόνηση. Έλεγα πως αν παίξω, θα ήταν για 5-10 λεπτά, εν τέλει έπαιξα ένα ημίχρονο και νικήσαμε 5-0, όλα τέλεια! Μετά το πρώτο ημίχρονο ήταν εύκολο για μένα να μπω και να προσαρμοστώ στην ομάδα, έδωσα και την ασίστ για το τελευταίο γκολ, όπως είπα, όλα τέλεια!

Ήταν μια πολύ ζόρικη κατάσταση που με έφερε εδώ, δεν θέλετε να ξέρετε τι μεσολάβησε, σημασία έχει ότι τώρα είμαι εδώ! Ακόμη δεν έχω εντυπώσεις από την Κύπρο, διότι δεν είχα χρόνο».