![](assets/modules/wnp/articles/202312/523481/images/b_gmi_1263.jpg)
Εκ νέου προβάδισμα στο ΑΠΟΕΛ έδωσε ο Μαρκίνιος στο 67’ του αγώνα με την ΑΕΖ. Ο Κβιλιτάια κατέβασε στον Βραζιλιάνο που πρόλαβε τον Ντελμίρο και από κοντά έκανε το 2-1.
Αυτό είναι το πέμπτο φετινό γκολ του Βραζιλιάνου για το εγχώριο πρωτάθλημα.
Εκ νέου προβάδισμα στο ΑΠΟΕΛ έδωσε ο Μαρκίνιος στο 67’ του αγώνα με την ΑΕΖ. Ο Κβιλιτάια κατέβασε στον Βραζιλιάνο που πρόλαβε τον Ντελμίρο και από κοντά έκανε το 2-1.
Αυτό είναι το πέμπτο φετινό γκολ του Βραζιλιάνου για το εγχώριο πρωτάθλημα.