![](assets/modules/wnp/articles/202309/511221/images/b_tsoutsoukis.jpg)
Σημαντική ενίσχυση για την ΠΑΕΕΚ.
Η ομάδα της Κερύνειας απέκτησε τον Ιωάννη Τσουτσούκη με μορφή δανεισμού από τον ΑΠΟΕΛ. Ο διεθνής μέσος με την Ελπίδων αγωνίστηκε με την πρώτη ομάδα των γαλαζοκίτρινων.
Σημαντική ενίσχυση για την ΠΑΕΕΚ.
Η ομάδα της Κερύνειας απέκτησε τον Ιωάννη Τσουτσούκη με μορφή δανεισμού από τον ΑΠΟΕΛ. Ο διεθνής μέσος με την Ελπίδων αγωνίστηκε με την πρώτη ομάδα των γαλαζοκίτρινων.