![](assets/modules/wnp/articles/202404/539030/images/b_8980989.jpg)
Μεγάλη επετειακή εκδήλωση πραγματοποίησε απόψε η Ανόρθωση, με την προσφυγική ομάδα να προχωράει σε ανάρτηση στα ΜΚΔ με την ομιλιά του προέδρου, Ανδρέα Σάντη.
Δείτε το βίντεο:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Μεγάλη επετειακή εκδήλωση πραγματοποίησε απόψε η Ανόρθωση, με την προσφυγική ομάδα να προχωράει σε ανάρτηση στα ΜΚΔ με την ομιλιά του προέδρου, Ανδρέα Σάντη.
Δείτε το βίντεο:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.