![](assets/modules/wnp/articles/202301/476894/images/b_nic_1747_scaled.jpg)
Με ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος απάντησε με αριθμούς στην γραπτή δήλωση του Δημήτρη Χριστοφόρου.
Ο Ελλαδίτης άσος παρουσίασε τους αριθμούς που είχε στην περσινή σεζόν με την Ανόρθωση, με το σχόλιο «τα 35άρια».
Τα όσα ανέφερε ο εκπρόσωπος τύπου της «Κυρίας» προηγουμένως: «Την εκτίμηση προς τον άνθρωπο και τον ποδοσφαιριστή Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο η Ανόρθωσις την έδειξε με την ανανέωση συμβολαίου με σημαντική αύξηση απολαβών σε ηλικία 35 ετών πριν καν ξεκαθαρίσει η κατάληξη της περσινής αγωνιστικής περιόδου».
Η ανάρτηση του Ελλαδίτη: