![](assets/modules/wnp/articles/202402/533160/images/b__mar6313.jpg)
Δηλώσεις παραχώρησε ο Αλέξης Γαρπόζης μετά το τέλος του ματς με τον Άρη.
Αναλυτικά:
«Δεχτήκαμε τρία εύκολα γκολ, φυσικό επακόλουθο να χάσουμε. Η ευθύνη είναι δική, έπαιξαν παιδιά που δεν είχαν καθόλου χρόνο γιατί έχουμε συνεχόμενα παιχνίδια. Δεν είχαν δέσιμο μεταξύ τους και αυτό είναι ευθύνη του προπονητή».
Για το ματς του κυπέλλου: «Σίγουρα δεν θα είναι αυτή η εμφάνισή μας, είναι το ματς που περιμένουν όλοι».