Ευρωπαϊκές μάχες με άφθονο Κυπριακό και Ελληνικό άρωμα

Όλες οι μεγάλες διοργανώσει στο online betting της Meridianbet

** ** Μπείτε στη Meridianbet και απολαύστε τα bonus που σας περιμένουν. Εκεί μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Η Meridianbet σας δίνει την ευκαιρία να ζήσετε την εμπειρία των μεγαλύτερων Ευρωπαϊκών διοργανώσεων μέσω του online betting.

Η αγωνία κορυφώνεται στην Ευρώπη με Ελληνικές και Κυπριακές ομάδες να κυνηγάνε τις πιθανότητες τους για διάκριση.

Την Τρίτη (09/08) ο πρωταθλητής Κύπρου Απόλλωνας, φιλοξενεί την Μακάμπι Χάιφα στο ΓΣΠ για την ρεβάνς του τρίτου προκριματικού γύρου του Champions League, μετά την βαριά ήττα με 4-0 στο Ισραήλ.

Οι «γαλάζιοι» της Λεμεσού παρουσιάστηκαν πολύ κατώτεροι των προσδοκιών στον πρώτο αγώνα και θέλουν να σηκώσουν κεφάλι αρχής γενομένης από το αυριανό ματς, έχοντας στην άκρη του μυαλού τους τα πλέι-οφ του Europa League.

Εκεί θα συναντήσουν τον νικητή του ζευγαριού Ολυμπιακός Πειραιώς – Σλόβαν Μπρατισλάβα, που διασταυρώνουν τα ξίφη τους την Πέμπτη (11/08) στη Σλοβακία. Οι δύο ομάδες άφησαν ανοικτούς λογαριασμούς στο Φάληρο, όπου έμειναν στο ισόπαλο 1-1.

€25 REGISTRATION BONUS – Κάντε την εγγραφή σας και διεκδικήστε €25 Μπόνους!

1ST DEPOSIT BONUS– 100% μπόνους πρώτης κατάθεσης μέχρι €150!

Την ίδια μέρα έχουμε άλλα τέσσερα μεγάλα ματς με Ελληνοκυπριακό «άρωμα» σε Europa και Conference League για τον τρίτο προκριματικό γύρο.

Η ΑΕΚ Λάρνακας πάει με την ψυχολογία στα ύψη στο Βελιγράδι για να δει κατάματα την Παρτιζάν, μετά την νίκη-ανατροπή στην «Αρένα» με 2-1.

Ο ΑΠΟΕΛ ταξιδεύει στο Καζακστάν έχοντας το προβάδισμα του 1-0 στη Λευκωσία, για να σφραγίσει την πρόκριση απέναντι στην Κιζιλζάρ στα πλέι-οφ του Conference League.

Ο Παναθηναϊκός έχει δύσκολο έργο με την Σλάβια Πράγας στην Αθήνα, μετά την ήττα με 2-0 στο πρώτο ματς.

Παρόμοια δεδομένα ισχύουν και για τον Άρη Θεσσαλονίκης που έχασε με το ίδιο σκορ από την Μακάμπι Τελ Αβίβ στο Ισραήλ και θέλει να κάνει την ανατροπή μέσα στο κατάμεστο «Κλεάνθης Βικελίδης».

Φυσικά και οι 6 μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Διοργανώσεις: Τελευταία Ενημέρωση