Ζωντανή ενημέρωση από τη δράση

Η μεγαλύτερη διοργάνωση στον κόσμο σε επίπεδο συλλόγων ανοίγει τις πύλες της την Τρίτη(20/10), με τους ομίλους του Champions League να υπόσχονται πλούσιο θέαμα και συγκινήσεις.

Ζωντανή ενημέρωση από όλους τους αγώνες στο live του 24sports:

23.55 Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας

23.54 Τέλος και στη Ρώμη και στη Γαλλία. Λάτσιο-Ντόρτμουντ 3-1 και Ρεν-Κρασνοντάρ 1-1.

23.50. Τέλος σε Λονδίνο, Παρίσι και Λειψία. 0-0 στο Τσέλσι Σεβίλη, 2-0 η Λειψία την Μπασακσεχίρ και 2-1 η Γιουνάιτεντ την Παρί

23.49 Τέλος στη Βαρκελώνη. Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος 5-1

23.47 Ο Μάρκους Ράσφορντ κάνει το 1-2 για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο Παρίσι, φέρνοντας την αγγλική ομάδα πιο κοντά στη νίκη. Δείτε το:

23:46 Ναι, σκοράρει κι ο Ντεμπελέ. 5-1 η Μπάρσα

23:38 Γκολ για τη Μπάρσα με τον Πέδρι.

23:34 Και μετά ο Ακπά Ακπρό έκανε το 3-1.

23:33 Μαζεμένα τα γκολ στη Ρώμη. Πρώτα ο Χόλαντ μείωσε:

23:26 Σκόραραν κιόλας οι Ούγγροι.

23:24 Η Φερεντσβάρος κέρδισε πέναλτι, ο Πικέ αποβλήθηκε και χάνει Γιουβέντους.

23:12 Γκολ και η Ρεν, πρώτο της ιστορίας της στη διοργάνωση. Γκιρασί με πέναλτι. Δείτε το:

23:09 Γκολ η Μπάρσα. 3-0 και καθάρισε. Κοουτίνιο. Δείτε το:

23.01 'Αρχισαν τα δεύτερα ημίχρονα

22.47 Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια

22.43 Δείτε το 2-0 των Καταλανών επί της Φερεντσβάρος

22.42 2-0 για την Μπάρσα με Ανσού Φατί

22:31 Γκολ νο116 για τον Μέσσι στο UCL, σκοράρει για 16η σερί σεζόν στη διοργάνωση.

22:28 Το κέρδισε ο ίδιος και το εκτέλεσε

22:27 Λίο Μέσσι, 1-0 η Μπάρσα!

22.25 Δείτε το γκολ της Λάτσιο

22.24 2-0 για τη Λάτσιο με κεφαλιά του Λουίζ Φελίπε στο 23'

22.23 Ο Μπρούνο Φερνάντες ευστοχεί στο πέναλτι και κάνει το 0-1!

22.22 Ο Νάβας αποκρούει πέναλτι του Μπρούνο Φερνάντες, όμως σφυρίζεται επανάληψη του πέναλτι!

22.21 Δείτε το γκολ:

22.20 Δεύτερο γκολ για τη Λειψία, δεύτερο και για τον Ανχελίνιο, ο οποίος σημειώνει το 2-0.

22.18: Δείτε το γκολ, πιο κάτω:

22.17 Υπέροχο γκολ από τον Ανχελίνιο και 1-0 για την Λειψία ενάντια στην Μπασακσεχίρ. Υπέροχη και η ασίστ του Καμπλ στον σκόρερ.

22:11 Ο Τσίρο δεν έπιασε στη Ντόρτμουντ, αλλά εναντίον της ξέρει να σκοράρει.

22:10 Δείτε το γκολ

22:07 Τσίρο! Ιμόμπιλε! 1-0 η Λάτσιο την Ντόρτμουντ.

21:59 Όλα έτοιμα. Πάμε για δράση!

21:50 Τα ματς των 22:00:

Μπαρσελόνα-Φερεντσβάρος, Τσέλσι-Σεβίλλη, Λάτσιο-Ντόρτμουντ, ΠΣΖ-Μαν. Γιουνάϊτεντ, Λειψία-Μπασάκσεχιρ, Ρεν-Κράσνονταρ.

21:49 Αποτελέσματα: Ντινάμο-Γιουβέντους 0-2, Ζενίτ-Μπριζ 1-2.

21:48 Τελείωσαν τα ματς. Δείτε πως ο Ντε Κατελάρε χάρισε τη νίκη στη Μπριζ

21:45 Γκολ η Μπριζ! Σοκάρει τη Ζενίτ με 2-1!

21:41 Η βραδιά βρήκε τον πρώτο της πρωταγωνιστή. Άλβαρο Μοράτα.

21:36 Δείτε το δεύτερο γκολ του Μοράτα. Από νωρίς η Γιούβε δείχνει προθέσεις στον όμιλο.

21:36 Ο Μοράτα στο 84' καθαρίζει το ματς για τη Γιούβε, 2-0.

21:27 Δείτε το γκολ. Αφού δε μπόρεσαν οι επιθετικοί...

21:26 Αμάν γκολάρα ο Λόβρεν. 1-1!

21:19 Σε άλλα νέα, θετικός ο Γκνάμπρι

21:18  Δείτε το γκολ του Ντένις

21:16 Ενδεκάδα Μαν. Γιουνάϊτεντ. Με τριάδα ο Όλε!

21:15 Γκολ ο Ντένις! 1-0 η Μπριζ μέσα στη Ρωσία!

21:14 Ενδεκάδα ΠΣΖ

21:13 Ο Αζμούν με κεφαλιά στο 60' πλησίασε το γκολ για τη Ζενίτ,

21.07 Μέτριο το θέαμα στην Αγία Πετρούπολη στο πρώτο 10λεπτο του δευτέρου ημιχρόνου

21:00 Άντεξε ένα ημίχρονο η Ντινάμο αλλά η υπεροχή της Γιουβέντους καρποφόρησε.

20:58 Δείτε το γκολ:

20:57 Μοράτα και 1-0 η Γιούβε!

20:56 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20.40 Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο και στα δύο παιχνίδια. Μέτριο το θέαμα στα δύο παιχνίδια και το 0-0 είναι το φυσιολογικό επακόλουθο.

20.25 Μισάωρο και στα δύο ματς στο 0-0

20.13 Αναγκαστική αλλαγή για την Γιουβέντους στο Κίεβο. Ο Ντεμιράλ παίρνει τη θέση του Κιελίνι στο 19'

20.04 Στο πρώτο δεκάλεπτο και οι δύο αγώνες στο 0-0

19:55 Ξεκίνησαν οι αγώνες.

19:52 Στον πάγκο της Ντινάμο ο γιος του Τσιταισβίλι.

19:51 Με Πίρλο η Γιούβε, με τον πολύπειρο Μιρσέα Λουτσέσκου η Ντινάμο. Πρωτάρης με τον πιο έμπειρο.

19:50 Αρχή με Ντινάμο Κιέβου-Γιουβέντους και Ζενίτ-Μπριζ.

19:48: Όμως όλα μπορεί να ανατραπούν όπως αποκαλύπτει το sky sports. Διαβάστε για το θέμα.

19:46 Οι κορυφαίοι μαζεύονται ξανά στην κορυφαία διοργάνωση.

19;45 Καλησπέρα σας! Ξεκινάει το Champions league και μαζί η ενημέρωση της ιστοσελίδας μας.