Champions League... live (vids)

Ενημέρωση για την εξέλιξη και βίντεο όλων των γκολ

Φάση των «16»... ημέρα δεύτερη στο Τσάμπιονς Λιγκ. Η δράση στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση συνεχίζεται με τις αναμετρήσεις Πόρτο-Γιουβέντους και Σεβίλλη-Ντόρτμουντ, για την εξέλιξη των αποτελεσμάτων των οποίων θα σας κρατά ενήμερους το 24sports, με βίντεο όλων των γκολ που θα σημειωθούν.

90' Tέλος! Πόρτο-Γιουβέντους 2-1 και Σεβίλλη-Ντόρτμουντ 2-3.

84' ΓΚΟΛ και την Ισπανία! Ο Ντε Γιονγκ μειώνει σε 2-3 για τη Σεβίλλη!

Δείτε το γκολ:

82' ΓΚΟΛ για τη Γιουβέντους! Ο Κιέζα μειώνει σε 2-1!

66' Εικοσάλεπτο στο δεύτερο ημίχρονο των αγώνων. Πόρτο-Γιουβέντους 2-0, Σεβίλλη-Ντόρτμουντ 1-3.

46' ΓΚΟΛ για την Πόρτο! Δευτερόλεπτα μετά τη σέντρα σκοράρουν ξανά, αυτή τη φορά με τον Μαρεγκά! 2-0 πλέον το σκορ σε βάρος της Γιουβέντους.

46' Ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος.

45' Τέλος ημιχρόνου. Πόρτο-Γιουβέντους 1-0, Σεβίλλη-Ντόρτμουντ 1-3.

43' Δεύτερο του Χάλαντ, 1-3 η Ντόρτμουντ!

27' Το έφερε τούμπα η Ντόρτμουν! 1-2 σε βάρος της Σεβίλλης με τον Χάλαντ!

20' ΓΚΟΛ για την Ντόρτμουντ! 1-1 το παιχνίδι με σκόρερ τον Νταχούντ!

20' Συμπληρώθηκε το πρώτο 20λεπτο στους αγώνες, μπροστά οι γηπεδούχοι (Πόρτο και Σεβίλλη σε βάρος των Γιουβέντους και Ντόρτμουντ αντιστοίχως) με 1-0.

7' ΓΚΟΛ και στην Ισπανία! Με σουτ του Σούσο η Σεβίλλη γράφει το 1-0!

2' ΓΚΟΛ στο Νταγκάο! Η Πόρτο ανοίγει το σκορ με το «καλησπέρα»! Σκόρερ ο Ταρεμί μετά από μοιραίο λάθος της άμυνας της Γιουβέντους.

Δείτε το γκολ του 1-0:

1' Σέντρα στους δύο αγώνες.

Οι εντεκάδες στο Πόρτο-Γιουβέντους:

Οι εντεκάδες στο Σεβίλλη-Ντόρτμουντ:

Οι επαναληπτικοί των δύο αποψινών αγώνων είναι προγραμματισμένοι για τις 9 Μαρτίου.