DAILY TOP 3: Συνέχεια με τριάδα από FA CUP!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Φτάνοντας σιγά σιγά μια ανάσα από την έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου τα πλείστα πρωταθλήματα έχουν διακοπεί και οι επιλογές μας λιγοστεύουν τουλάχιστον για αυτή την εβδομάδα.

Το DAILY TOP 3 της Meridianbet για σήμερα Τρίτη κινείται ξανά προς Αγγλία μεριά και τους επαναληπτικούς του 1ου γύρου του FA Cup (Σε περίπτωση ισοπαλίας τα παιχνίδια οδηγούνται στην παράταση)..

Γουίμπλεντον – Γουέιμαουθ:

*Οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στο πρώτο ματς.

*Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την λευκή ισοπαλία (0-0) μέσα στην έδρα της Σάλφορντ για την Λιγκ 2.

*Στις 5/6 τελευταίες αναμετρήσεις της Γουίμπλεντον σημειώθηκαν λιγότερα από 2.5 γκολ.

*Στον αντίποδα η Γουέιμαουθ επικράτησε με 1-0 της Μπρέιντρι για την Νάσιοναλ Λιγκ Σάουθ και επέστρεψε στις νίκες μετά από τέσσερα ματς.

*GG & Οver 2.5 στα 8/9 τελευταία της παιχνίδια.

Χάρτλπουλ – Σόλιχαλ Μουρς:

*Η Χάρτλπουλ υποδέχεται την Σόλιχαλ Μουρς για την ρεβάνς του 2-2.

*Over 2.5 στους 8/10 αγώνες της Χάρτλπουλ.

*Οι γηπεδούχοι γνώρισαν την ήττα με 1-0 από την Στίβενειτζ για την 18η αγωνιστική της Λιγκ 2.

*Από την άλλη η Σόλιχαλ Μουρς στην Νάσιοναλ Λιγκ έχασε μέσα στην έδρα της με 3-0 από την Ντάγκεναμ.

*Under 2.5 στα 7/8 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Τζίλιγχαμ – Φάιλντ:

*Εντός έδρας ήττα με 0-2 για την Τζίλιγχαμ από την Νόρθαμπτον παραμένοντας μακριά από τις επιτυχίες για 6ο σερί ματς πρωταθλήματος.

*Under 2.5 για εννέα συνεχόμενα παιχνίδια.

*Για την Νάσιοναλ Λιγκ Νορθ η Φάιλντ απέδρασε από την έδρα της Ντάρλινγκτον επικρατώντας με 2-1.

*Οι φιλοξενούμενοι δέχονται εύκολα γκολ μακριά από το γήπεδο του έχοντας έξι σερί GG.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Ποδόσφαιρο: Τελευταία Ενημέρωση

ΑΕΛ: Σήκωσαν μανίκια