![](assets/modules/wnp/articles/202404/539455/images/b_img_20230331_231154.jpg)
Οι δηλώσεις του Προέδρου της Ομόνοιας, Μάριου Αργυρίδη μετά την κατάκτηση του κυπέλλου.
Τα κυριότερα σημεία:
«Και πρωτάθλημα και Κύπελλο εδώ στο «Αφροδίτη». Το 10ο Κύπελλο πετόσφαιρας, ο 26ος της πετόσφαιρας και ο 106ο του συλλόγου της Ομόνοιας. Θα συνεχίσουμε. Έχουμε υποχρέωση στον κόσμο μας. Η υπόσχεση είναι ότι θα συνεχίσουμε. Θα φροντίσουμε να έχουμε υγεία στην ομάδα. αθλητές έτοιμους και να είναι πιο ανταγωνιστικό το πρωτάθλημα γιατί το αξίζει το πρωτάθλημα της Κύπρου».