![](assets/modules/wnp/articles/202203/435324/images/b_66.png)
Με επιστολή του στην Κυπριακή Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης το σωματείο του Απόλλωνα ζητά αλλαγή στο πρωτόκολλο για τον κορωνοιό. Αφορμή η αναβολή της αναμέτρησης που θα γινόταν σήμερα (31/3) κόντρα στον Κεραυνό.
Αναλυτικά:
Με επιστολή του στην Κυπριακή Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης το σωματείο του Απόλλωνα ζητά αλλαγή στο πρωτόκολλο για τον κορωνοιό. Αφορμή η αναβολή της αναμέτρησης που θα γινόταν σήμερα (31/3) κόντρα στον Κεραυνό.
Αναλυτικά: