ΔΗΛΩΣΗ «Είμαι ο Μίλαν Τράικοβιτς... πήγα δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο, εντάχθηκα στην Εθνική Φρουρά» Με ανάρτηση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Μίλαν Τραΐκοβιτς απάντησε με το δικό του τρόπο σε όσους έκαναν πικρόχολα σχόλια για το γεγονός θα είναι σημαιοφόρος της Κύπρου στους προσεχείς Ολυμπιακούς Αγώνες. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Φωτοπούλου: «Δεν δέχομαι να μειώνουν την ομάδα του Στίβου» Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 η Κύπρια πρωταθλήτρια 30/07/2023 | ΣΤΙΒΟΣ
Τράικοβιτς: «Η οκτάδα ο στόχος μου στο Παγκόσμιο» Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 ο πρωταθλητής μας 29/07/2023 | ΣΤΙΒΟΣ
Ναταλία Χριστοφή: «Όλη η σκληρή δουλειά απέδωσε» Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 η πρωταθλήτρια μας 29/07/2023 | ΣΤΙΒΟΣ
Στην Ρωσία την θεωρούν «προδότρια», στην Κύπρο την λατρεύουν (pics) Η πανέμορφη Έλενα Κουλιτσένκο εκπροσωπεί την Κύπρο σε διεθνείς διοργανώσεις και σαρώνει την Ευρώπη 24/07/2023 | ΣΤΙΒΟΣ
Πρόεδρος ΚΟΕΑΣ: «Αναστολή των έργων στο Στέλιος Κυριακίδης» Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 ο Περικλής Μάρκαρης 15/07/2023 | ΠΑΦΟΣ F.C.