![](assets/modules/wnp/articles/202307/504217/images/b_natalia2_1_825x510.jpg)
Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 και στον Σάββα Κοσιάρη μίλησε η πρωταθλήτρια μας, Ναταλία Χριστοφή, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο Παγκύπριο ρεκόρ που σημείωσε στα 60μ στο Λουξεμβούργο στα 7.92 αλλά και όχι μόνο…
Οι δηλώσεις της πρωταθλήτριας μας:
Στον ΣΠΟΡ FM 95,0 και στον Σάββα Κοσιάρη μίλησε η πρωταθλήτρια μας, Ναταλία Χριστοφή, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο Παγκύπριο ρεκόρ που σημείωσε στα 60μ στο Λουξεμβούργο στα 7.92 αλλά και όχι μόνο…
Οι δηλώσεις της πρωταθλήτριας μας: