![](assets/modules/wnp/articles/202301/476246/images/b_08887.jpg)
Μεγάλη επιτυχία για την Ναταλία Χριστοφή, η οποία έγραψε ιστορία στο «χάλκινο» διεθνές μίτινγκ του Λουξεμβούργου, καθώς έγινε η πρώτη Κύπρια αθλήτρια που τρέχει στα 60μ. με εμπόδια κάτω από τα 8 δευτερόλεπτα.
Μεγάλη επιτυχία για την Ναταλία Χριστοφή, η οποία έγραψε ιστορία στο «χάλκινο» διεθνές μίτινγκ του Λουξεμβούργου, καθώς έγινε η πρώτη Κύπρια αθλήτρια που τρέχει στα 60μ. με εμπόδια κάτω από τα 8 δευτερόλεπτα.