Ομόνοια: Τρία buzzer beaters και η τρίχα.... κάγκελο (vid)

Flashback σε τρία παιχνίδια όπου το «τριφύλλι»... άνθισε στο παρά ένα και πανηγύρισε τελευταίο!

Η Ομόνοια ανάρτησε βίντεο μέσω του οποίου υπενθυμίζει τρία παιχνίδια που πανηγύρισε τη νίκη στο παρά… ένα!

Πρόκειται για ένα απευθείας φάουλ του Κώστα Καϊάφα σε αγώνα με την ΑΕΚ στο 90' + 1 (3-2) την περίοδο 2007-08 στο ΓΣΠ.

Επόμενο, του Αντρέ Σκέμπρι την περίοδο 2015-16, πάλι σε αγώνα στο ΓΣΠ, αλλά με τη Νέα Σαλαμίνα αυτή τη φορά. Ο Μαλτέζος επιθετικός σκόραρε στο 90' με κοντινή κεφαλιά μετά από μπαλιά του Κριστοβάο Ράμος και διαμόρφωσε το τελικό 3-3 σώζοντας την παρτίδα για τους πράσινους.

Τρίτο, ένα τέρμα του Ματ Ντάρμπισαϊρ τη σεζόν 2016-17, όταν ο Άγγλος φορ σε αγώνα με τον Εθνικό Άχνας στο Δασάκι, ισοφάρισε σε 1-1 στο 90' + 1 μετά από ασίστ του Δημήτρη Χριστοφή.