DAILY TOP 3: Ισπανική τριάδα με Cashout στην Meridianbet!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Διάλειμμα αυτή την εβδομάδα από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και στην Ισπανία συνεχίζουν ασταμάτητα τις εγχώριες τους υποχρεώσεις.

Με τρία παιχνίδια ανοίγει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής της La Liga με όλα τα φώτα να πέφτουν στο ντέρμπι ανάμεσα σε Σεβίλλη και Βαλένθια.

Σεβίλλη – Βαλένθια:

*Στην 14η θέση η Σεβίλλη με 9 βαθμούς, 8η η Βαλένθια με 14.

*Πήρε ανάσα η Σεβίλλη με το διπλό με 1-0 μέσα στην έδρα της Μαγιόρκα, επιστρέφοντας στις νίκες μετά από έξι παιχνίδια σε Ισπανία και Ευρώπη.

*Κόλλησε στην ισοπαλία 2-2 η Βαλένθια κόντρα στην Έλτσε. Μεγάλη εμφάνιση από τον Καβάνι που σκόραρε και τα δύο τέρματα των «νυχτερίδων».

*GG στα 5/6 τελευταία ματς της Βαλένθια, ενώ και στα έξι σημειώθηκαν πάνω από 2.5 γκολ.

*NG στις 4/6 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις.

Χετάφε – Αθλέτικ Μπιλμπάο:

*Στην 16η θέση της βαθμολογίας η Χετάφε με 8 πόντους, 6η η Μπιλμπάο με 17.

*Μακριά από τις επιτυχίες για τρίτο συνεχόμενο ματς έμειναν οι γηπεδούχοι που κόλλησαν στην λευκή ισοπαλία (0-0) απέναντι στην Ράγιο Βαγιεκάνο.

*NG & Under 2.5 στα 3/4 τελευταία της παιχνίδια.

*Μετά από ένα αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων η Μπιλμπάο, γνώρισε την ήττα με 1-0 από την Ατλέτικο Μαδρίτης.

*Στα 7/8 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια σημειώθηκαν λιγότερα από 2.5 γκολ.

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ράγιο Βαγιεκάνο:

*Στα ψηλά της βαθμολογίας παραμένει η Ατλέτικο που πλασάρεται 3η με 19 βαθμούς, ενώ η Ράγιο βρίσκεται στην 10η θέση με 11.

*Σημαντικό διπλό για τους «Ροχιμπλάνκος» που επικράτησαν με 1-0 της Αθλέτικ Μπιλμπάο.

*NG στα 4/5 προηγούμενα ματς της Ατλέτικο Μαδρίτης.

*Για ακόμα ένα παιχνίδι η Ράγιο παρουσίασε αρκετά σκαμπανεβάσματα στην απόδοση της μένοντας στο 0-0 με την Χετάφε.

*Αήττητο σερί 12 αγώνων για τους γηπεδούχους σε αναμετρήσεις με αντίπαλο την Ράγιο Βαγιεκάνο.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!

Ποδόσφαιρο: Τελευταία Ενημέρωση