ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...
24 sports

TV Guide

Δευτέρα 22/04/2019

MLS

LOS ANGELES FC - SEATTLE SOUNDERS

02:00 | Cytavision Sports 1 & HD

TENNIS

ATP World Tour 500 - BARCELONA MD 1

12:00 | Cytavision Sports 4

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

ANTWERP - CLUB BRUGGE

15:30 | Cytavision Sports 1 & HD

ITALIA VOLLEYBALL 2018-19 (WOMEN)

NOVARA - SCANDICCI (SF1 Match 3)

17:00 | Cytavision Sports 5

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2018-19

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ

19:00 | Cytavision Sports 1

DANISH SUPERLIGA 2018-19

MIDTYLLAND - BRONDBY

19:00 | Cytavision Sports 2

ITALIAN SERIE A 2018-19

NAPOLI - ATALANTA

20:00 | Cytavision Sports 3

BUNDESLIGA

WOLFSBURG-EINTRACHT

21:30 | PRIMETEL 3

PREMIER LEAGUE 2018-19

CHELSEA - BURNLEY

22:00 | Cytavision Sports 2 & HD

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

BENFICA - MARITIMO

22:15 | Cytavision Sports 6

Τρίτη 23/04/2019

TENNIS

ATP World Tour 500 - BARCELONA MD 2

12:00 | Cytavision Sports 4

BASKETBALL

ΚΕΡΑΥΝΟΣ - AEK (2ος αγώνας)

19:00 | Cytavision Sports 6

Ευρωλίγκα

Ζάλγκιρις-Φενέρμπαχτσε

20:00 | Nova Sports 2

LA LIGA

HUESCA-EIBAR

20:30 | PRIMETEL 1

Ευρωλίγκα

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρεάλ Μαδρίτης

21:00 | Nova Sports 1

SWISS CUP 2018-19

LUZERN - THUN (SF 1)

21:15 | Cytavision Sports 6

LA LIGA

REAL VALLADOLID-GIRONA

21:30 | PRIMETEL 2

ITALIA VOLLEYBALL 2018-19 (WOMEN)

CONEGLIANO - MONZA (SF2 Match 3)

21:30 | Cytavision Sports 5

GERMAN CUP DFB-POKAL 2018-19

HAMBURG - LEIPZIG (SF 1)

21:45 | Cytavision Sports 3

PREMIER LEAGUE 2018-19

TOTTENHAM - BRIGHTON

21:45 | Cytavision Sports 1 & HD

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

AJAX - VITESSE

21:45 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

ALAVES-BARCELONA

22:30 | PRIMETEL 1

Τετάρτη 24/04/2019

TENNIS

ATP World Tour 500 - BARCELONA MD 3

12:00 | Cytavision Sports 4

AYIA NAPA SOCCER FESTIVAL 2019

ΤΕΛΙΚΟΙ

15:00 | Cytavision Sports 5

ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019

33η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ

15:00 | Cytavision Sports 7

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

ΟΘΕΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

16:00 | Cytavision Sports 6

Σουηδικό πρωτάθλημα

Μάλμε-Χάμαρμπι

20:00 | Nova Sports 2

Αυστριακό πρωτάθλημα

Σάλτσμπουργκ-Βολφσμπέργκερ

20:00 | Cytavision Sports 4

LA LIGA

ATLETICO MADRID-VALENCIA

20:30 | PRIMETEL 1

LA LIGA

LEGANES-ATHLETIC BILBAO

21:30 | PRIMETEL 3

LA LIGA

ESPANYOL-CELTA

21:30 | PRIMETEL 2

BASKETBALL

VALENCIA - UNICAJA

21:30 | Cytavision Sports 5

Ευρωλίγκα

Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ

21:30 | Nova Sports 1

COPPA ITALIA 2018-19

MILAN - LAZIO (SF1 - 2nd Leg)

21:30 | Cytavision Sports 3

PREMIER LEAGUE 2018-19

WOLVES - ARSENAL

21:45 | Cytavision Sports 2

GERMAN CUP DFB-POKAL 2018-19

WERDER BREMEN - BAYERN MUNCHEN

21:45 | Cytavision Sports 6

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

BREDA - FEYENOORD

21:45 | Cytavision Sports 7

PREMIER LEAGUE 2018-19

MANCHESTER UTD - MANCHESTER CITY

22:00 | Cytavision Sports 1 & HD

Ευρωλίγκα

Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφές

22:00 | Nova Sports 2

LA LIGA

LEVANTE-REAL BETIS

22:30 | PRIMETEL 1

Πέμπτη 25/04/2019

TENNIS

ATP World Tour 500 - BARCELONA MD 4

12:00 | Cytavision Sports 4

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2018-19

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ

16:00 | Cytavision Sports 1 & HD

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ 2018-19

ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ

18:00 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

SEVILLA-RAYO VALLECANO

20:30 | PRIMETEL 1

SWISS CUP 2018-19

ZURICH - BASEL (SF 2)

21:15 | Cytavision Sports 3

LA LIGA

REAL SOCIEDAD-VILLAREAL

21:30 | PRIMETEL 2

COPPA ITALIA 2018-19

ATALANTA - FIORENTINA

21:45 | Cytavision Sports 1 & HD

DUTCH LEAGUE (EREDIVISIE) 2018-19

WILLEM - PSV EINDHOVEN

21:45 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

GETAFE-REAL MADRID

22:30 | PRIMETEL 1

Παρασκευή 26/04/2019

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST QF1

12:00 | Cytavision Sports 5

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA QF 1

13:30 | Cytavision Sports 4

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST QF2

14:00 | Cytavision Sports 5

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA QF 2

15:30 | Cytavision Sports 4

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 2018-19

SPORTING - INTER (SF 1)

15:45 | Cytavision Sports 6

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST QF3

16:00 | Cytavision Sports 5

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA QF 3

17:30 | Cytavision Sports 4

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST QF4

18:00 | Cytavision Sports 5

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 2018-19

BARCELONA - KAIRAT ALMATY (SF 2)

18:30 | Cytavision Sports 6

UEFA YOUTH LEAGUE 2018-19

BARCELONA - CHELSEA (SF 2)

19:00 | Cytavision Sports 1 & HD

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA QF 4

19:30 | Cytavision Sports 4

BUNDESLIGA

AUGSBURG-BAYER LEVERKUSEN

21:30 | PRIMETEL 3

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

ANTWERP - STANDARD LIEGE

21:30 | Cytavision Sports 2

PREMIER LEAGUE 2018-19

LIVERPOOL - HUDDERSFIELD

22:00 | Cytavision Sports 1 & HD

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

RIO AVE - PORTO

22:30 | Cytavision Sports 3

Σάββατο 27/04/2019

BASKETBALL

ESTUDIANTES - GRAN CANARIA

13:30 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

ATHLETIC BILBAO-DEPORTIVO ALAVES

14:00 | PRIMETEL 1

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA SF 1

14:30 | Cytavision Sports 4

PREMIER LEAGUE 2018-19

TOTTENHAM - WEST HAM UTD

14:30 | Cytavision Sports 1 & HD

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST SF1

15:00 | Cytavision Sports 5

ITALIAN SERIE A 2018-19

BOLOGNA - EMPOLI

16:00 | Cytavision Sports 2

2019 FORMULA 1

AZERBAIJAN GRAND PRIX - QUALIFYING

16:00 | Cytavision Sports 6

BUNDESLIGA

BORRUSIA DORTMUND-SCHALKE

16:30 | PRIMETEL 3

BUNDESLIGA

EINTRACHT-HERTA BERLIN

16:30 | PRIMETEL 2

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA SF 2

16:30 | Cytavision Sports 4

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST SF2

17:00 | Cytavision Sports 5

LA LIGA

ATLETICO MADRID-REAL VALLADOLID

17:15 | PRIMETEL 1

VTB UNITED LEAGUE 2018-19

ZENIT - ASTANA

18:00 | Cytavision Sports 7

ITALIAN SERIE A 2018-19

ROMA - CAGLIARI

19:00 | Cytavision Sports 2

LA LIGA

LEGANES-CELTA VIGO

19:30 | PRIMETEL 1

BUNDESLIGA

STUTTGART-GLANDBACH

19:30 | PRIMETEL 3

PREMIER LEAGUE 2018-19

BRIGHTON - NEWCASTLE

19:30 | Cytavision Sports 1 & HD

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

SPORTING - GUIMARAES

20:00 | Cytavision Sports 3

MOTOR

RALLY ARGENTINA -Live Stage 3 (60)

20:00 | Cytavision Sports 6

ITALIAN SERIE A 2018-19

INTER - JUVENTUS

21:30 | Cytavision Sports 2

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

GENT - GENK

21:30 | Cytavision Sports 7

LA LIGA

BARCELONA-LEVANTE

21:45 | PRIMETEL 1

FRENCH CUP 2018-19

RENNES - PARIS SAINT-GERMAIN FINAL

22:05 | Cytavision Sports 1 & HD

MLS

FC DALLAS - SAN JOSE EARTHQUAKES

23:00 | Cytavision Sports 4

BOXING

VIOLA ARENA in CARDIFF (CW104)

23:00 | Cytavision Sports 3

Κυριακή 28/04/2019

LA LIGA

VALENCIA-EIBAR

13:00 | PRIMETEL 1

ITALIAN SERIE A 2018-19

FROSINONE - NAPOLI

13:30 | Cytavision Sports 2

PREMIER LEAGUE 2018-19

LEICESTER CITY - ARSENAL

14:00 | Cytavision Sports 1 & HD

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 2018-19

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 3RD

14:30 | Cytavision Sports 3

LA LIGA

GIRONA-SEVILLA

15:00 | PRIMETEL 1

2019 FORMULA 1

AZERBAIJAN GRAND PRIX - QUALIFYING

15:10 | Cytavision Sports 6

BUNDESLIGA

HOFFENHEIM-WOLFSBURG

16:00 | PRIMETEL 3

BOXING

UFC - BB & T ARENA MIAMI (USA)

16:00 | Cytavision Sports 6

2019 ATP World Tour 250 - BUDAPEST

ATP World Tour 250 - BUDAPEST F

16:00 | Cytavision Sports 5

ITALIAN SERIE A 2018-19

CHIEVO - PARMA

16:00 | Cytavision Sports 2

ITALIAN SERIE A 2018-19

SPAL - GENOA

16:00 | Cytavision Sports 7

PREMIER LEAGUE 2018-19

BURNLEY - MANCHESTER CITY

16:05 | Cytavision Sports 1 & HD

BUNDESLIGA

HOFFENHEIM-WOLFSBURG

16:30 | PRIMETEL 3

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 2018-19

UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE FINAL

17:00 | Cytavision Sports 3

2019 ATP World Tour 500 - BARCELONA

ATP World Tour 500 - BARCELONA F

17:00 | Cytavision Sports 4

LA LIGA

REAL SOCIEDAD-GETAFE

17:15 | PRIMETEL 1

MOTOR

RALLY ARGENTINA - Live Stage 5 (90)

18:00 | Cytavision Sports 6

PREMIER LEAGUE 2018-19

MANCHESTER UTD - CHELSEA

18:30 | Cytavision Sports 1 & HD

BUNDESLIGA

NURNBERG-BAYERN MUNCHEN

19:00 | PRIMETEL 3

BELGIAN JUPILER PRO LEAGUE 2018-19

CLUB BRUGGE - ANDERLECHT

19:00 | Cytavision Sports 5

ITALIAN SERIE A 2018-19

SAMPDORIA - LAZIO

19:00 | Cytavision Sports 7

LA LIGA

VILLAREAL-HUESCA

19:30 | PRIMETEL 1

PORTUGUESE LEAGUE 2018-19

BRAGA - BENFICA

19:30 | Cytavision Sports 2

SPANISH BASKETBALL (Liga Endesa) 2018-19

JOVENTUT - BARCELONA

20:30 | Cytavision Sports 4

MLS

MINNESOTA UNITED FC - D.C. UNITED

20:40 | Cytavision Sports 6

ITALIAN SERIE A 2018-19

TORINO - MILAN

21:30 | Cytavision Sports 1 & HD

LA LIGA

RAYO VALLECANO-REAL MADRID

21:45 | PRIMETEL 1

Δευτέρα 29/04/2019

ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019

34η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ

14:30 | Cytavision Sports 7

UEFA YOUTH LEAGUE 2018-19

UEFA YOUTH LEAGUE (FINAL)

19:00 | Cytavision Sports 3

ITALIAN SERIE A 2018-19

ATALANTA - UDINESE

20:00 | Cytavision Sports 1 & HD

LA LIGA

REAL BETIS-ESPANYOL

22:00 | PRIMETEL 1

ITALIAN SERIE A 2018-19

FIORENTINA - SASSUOLO

22:00 | Cytavision Sports 1 & HD

X